Facebook

Meist

3rähniSuurRohelineMeie lastehoid tegutseb Tallinnas Nõmmel endises Tallinna II sünnitusmajas. Lastehoid tegutseb esimesel korrusel kus on lastele mänguruum, magamistuba, pesuruum ja köök. Kogu maja on ühendatud ning seetõttu saavad lapsed vahetult osa igapäevasest pereelust.

Meie päevahoid asub 1927. aastal ehitatud majas. Ehitatud on maja ühe toreda isa poolt sooviga  luua kodu  oma kahele pojale. Ajalugu tegi omad ümberkorraldused ja  peale riigistamist sai  kodumajast sõjakomissariaat. Majas asjatasid  sõdurid ja õuele ehitati hobuste tarbeks tallid. Peale sõdurite väljakolimist sai majast Tallinna II sünnitusmaja, mis töötas  veel 70ndate alguses. Nüüd oleme maja äratanud uuele elule – maja on täis laste kilkeid ja pisikeste jalgade tatsumist.

Lastehoid on tegev 2007. aastast. Alustasime kahekesi, kuid peagi leidsime endale sobiva personali kellega koostöö jätkub tänaseni – Kasvataja Leena on pedagoogilise kõrgharidusega ning Tiina ja Helen on läbinud lapsehoidja koolituse. Kõik meie maja töötajad on läbinud esmaabikoolituse.

 

3 Rähni Lastehoid 3 Rähni Lastehoid 3 Rähni Lastehoid